Programlar

Ev ödevi takvimi (Gri Koç Ailesine Özel Hazırlandı)Ev ödevi takvimi

Bu ev ödevi takvim şablonuy
la artık hiçbir ödevin tarihini geçirmeyin. Ev ödevi listesine ödevlerinizi ve çalışma saatlerinizi eklediğinizde, bunların takvim sayfasında otomatik olarak gösterildiğini görürsünüz. İstediğiniz takvim ayını seçin, yazdırın ve okul not defterinize ekleyin.  Bu program ile oluşturulan örnek plana bakmak istersen “BURAYA” tıkla ve görüntüle. İndirme Google Drive den olacaktır.

İndir
Tarayıcıda Düzenle

Öğrenci Takvimi  (Gri Koç Ailesine Özel Hazırlandı)

Öğrenci takvimi

Bu 12 aylık, öğrenci odaklı takvim şablonu, 1900 ile 2999 arasında herhangi bir yıla ayarlanabilir. Okul ödevlerini ve sınıf programlarını izleyin; son tarihler otomatik olarak vurgulanır. İndirmek veya tarayıcı üzerinde düzenlemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

İndir
Tarayıcıda Düzenle

Günlük randevu takvimiGünlük randevu takvimi

Belirttiğiniz başlangıç saatine ve zaman aralıklarına göre ayarlanan bu günlük randevu
takvimi şablonuyla, zamanınızın kaydını tutun.

İndir
Tarayıcıda Düzenle

Fikir planlayıcısı (adım adım)Fikir planlayıcısı (adım adım)

Atmanız gereken adımları, çeşitli ekip üyelerine atanacak görevleri, görev durumunu ve proje kaynaklarını listeleyerek başlangıçtan bitişe projenizi bu şablonla planlayın.

Tarayıcıda Düzenle ve İndir

Hafta Zamanlaması Programı

İndir veya Tarayıcı Üzerinde Düzenle

Ders Programı

İndir veya Tarayıcıda Düzenle

Proje Takvimi Hazırlama Programı

Belirli bir tarihe kadar yapmanız gerekenleri güzel bir program ile planlamayı ve aynı zamanda görsel bir plan oluşturmak için çok güzel bir program.

İndir veya Tarayıcıda Düzenle

Ev Ödevi Planlama Programı

İndir veya Tarayıcıda Düzenle

Ders Programı

Tarayıcıda Düzenle veya İndir

Zaman Çizelgesi

Projenizin kronolojik olarak güzel bir gidiş yolu oluşturun. Bu word şablonu ile şekillendirin.

İndir

Reklamlar

Programlar’ için 2 yanıt

 1. Merhaba,
  11. Sınıfım şu anda İTÜ Mühendislik yahut Boğaziçi Psikoloji istiyorum. 9. ve 10. Sınıfta çalıştığım söylenemez. 11. Sınıfta çalışmaya başladım lakin istediğim verimi alamıyorum bir plana bir programa ve bir yönlendiriciye ihtiyacım var. Hayallerim çok fazla hatta çok büyük ama böyle giderse yarısını bile yapamayacağım. Şu an ki durumum kuyunun dibinde oturup birinin bana çıkmam için yardım etmesini bekliyorum güneşi uzaktan görüyor gibiyim çıkmak için ipim var fakat çok yorgun ve bıkmış olduğum için tırmanacak cesarete ve güce sahip değilim. Birisinin beni ” GERÇEKTEN ” yönlendirmesine ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  Beğen

  1. Merhaba Ceyda,
   Öncelikle tek bir hedefe yoğunlaş. İki tavşanın peşinden koşan tazı ikisini de yakalayamaz derler. Tek bir hedefin olması daha iyi. Bildiğim kadarıyla ikisi farklı alanlar. Biri tm diğeri mf. En azından hedeflerin tek bir alandan olmalı. Yavaş yavaş çalışmaya başla. Pomodoro ile adım adım yüksek saatlere çık. Gerisi kolay. Çalıştıktan sonra niye olmasın ki. Eğer olmazsa da demek ki yeterli değilmişim der geçersin. Böyle söyleyince olayı çok basite indirgemişim gibi gelebilir ama eğer hakkını vererek çalıştıysan ve yine de olmdıysa böylesi daha hayırlı olur belki demekten başka çaren olmaz çoğu zaman. Geç döndüm ama kusura bakma. Şimdiden başarılar. Bende 11 de çalışmaya başladım ve ygs 60k olmasına rağmen 20k ya kadar çekmiştim ilk senemde. Yapabilirsin.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s